Trwa ładowanie...
d1mya8g

Studenci medycyny znów przekroczą granicę życia i śmierci. Gwiazdorski hit z 1990 roku doczeka się remake'u

Poznaliśmy szczegóły fabuły remake'u filmu "Linia życia" ("Flatliners"). Nie będzie ona mocno odbiegać od oryginału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Linia życia" (1990)
"Linia życia" (1990) (Materiały prasowe)
d1mya8g

Bohaterami filmu z 1990 roku byli studenci medycyny, którzy postanawiają sprawdzić, czy istnieje życie po śmierci. W tym celu wprowadzają się w stan śmierci klinicznej.

W nowym obrazie występują Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton i Kiersey Clemons. Za kamerą stanął Niels Arden Oplev.

- We "Flatliners" pięcioro studentów medycyny ma nadzieję dowiedzieć się, co kryje się po drugiej stronie życie, przeprowadzając niebezpieczne eksperymenty - czytamy w oficjalnym opisie nowego dzieła. - Zatrzymując swe serca na pewien czas, każde z nich ociera się o śmierć. Eksperyment staje się jednak coraz bardziej niebezpieczny, a studenci zmuszeni zostają, by stawić czoła swej przeszłości a także zmierzyć się z paranormalnymi konsekwencjami przechodzenia na drugą stronę.

Kiefer Sutherland, który występował w oryginale, powraca do swej roli. - Gram profesora uniwersyteckiego - wyjaśniał wcześniej aktor. - Będzie jasne, że jestem tą samą osobą, ale zmieniłem nazwisko i musiałem ogarnąć swoje życie po eksperymentach.

Columbia Pictures Industries

Premiera w USA została wyznaczona na 29 września 2017 roku.

d1mya8g

W obrazie z 1990 roku wystąpili Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Za reżyserię odpowiadał Joel Schumacher.

d1mya8g

Podziel się opinią

Share

d1mya8g

d1mya8g