Trwa ładowanie...
Megafon.pl
ellen page

Studenci medycyny znów przekroczą granicę życia i śmierci. Gwiazdorski hit z 1990 roku doczeka się remake'u

Poznaliśmy szczegóły fabuły remake'u filmu "Linia życia" ("Flatliners"). Nie będzie ona mocno odbiegać od oryginału.

Share
Studenci medycyny znów przekroczą granicę życia i śmierci. Gwiazdorski hit z 1990 roku doczeka się remake'u
Źródło: Materiały prasowe
d2n2ofh

Bohaterami filmu z 1990 roku byli studenci medycyny, którzy postanawiają sprawdzić, czy istnieje życie po śmierci. W tym celu wprowadzają się w stan śmierci klinicznej.

W nowym obrazie występują Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton i Kiersey Clemons. Za kamerą stanął Niels Arden Oplev.

- We "Flatliners" pięcioro studentów medycyny ma nadzieję dowiedzieć się, co kryje się po drugiej stronie życie, przeprowadzając niebezpieczne eksperymenty - czytamy w oficjalnym opisie nowego dzieła. - Zatrzymując swe serca na pewien czas, każde z nich ociera się o śmierć. Eksperyment staje się jednak coraz bardziej niebezpieczny, a studenci zmuszeni zostają, by stawić czoła swej przeszłości a także zmierzyć się z paranormalnymi konsekwencjami przechodzenia na drugą stronę.

Kiefer Sutherland, który występował w oryginale, powraca do swej roli. - Gram profesora uniwersyteckiego - wyjaśniał wcześniej aktor. - Będzie jasne, że jestem tą samą osobą, ale zmieniłem nazwisko i musiałem ogarnąć swoje życie po eksperymentach.

Columbia Pictures Industries
Źródło: Columbia Pictures Industries

Premiera w USA została wyznaczona na 29 września 2017 roku.

W obrazie z 1990 roku wystąpili Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Za reżyserię odpowiadał Joel Schumacher.

d2n2ofh

Podziel się opinią

Share
d2n2ofh
d2n2ofh