Trwa ładowanie...
d19u507

"Suburbicon" w reżyserii George'a Clooneya, na podstawie scenariusza braci Coen, niedługo w kinach. Zobacz zwiastun filmu!

Nominowany do nagrody Złotego Lwa na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, "Suburbicon" ma już oficjalny zwiastun. Film w reżyserii George'a Clooneya, do którego scenariusz napisali bracia Coen, będzie można niedługo zobaczyć w Polsce. Gwiazdorska obsada i klimat obrazu wróży powodzenie filmowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obsada filmu w czasie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto
Obsada filmu w czasie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto (Getty Images)
d19u507

Zobacz zwistun filmu "Suburbicon":

Suburbicon to spokojna, idylliczna, prowincjonalna społeczność. Jej mieszkańców stać na niezłe domy i zadbane trawniki. Jest to wręcz idealne miejsce na założenie rodziny i wychowanie dzieci. W lecie 1959 roku, rodzina Lodge właśnie tu się wprowadza. Jednak niezmącony spokój to tylko kamuflaż, który skrywa wstrząsającą rzeczywistość. Mąż i ojciec, Gardner Lodge, musi zmierzyć się mroczną stroną miasteczka pełną zdrady, oszustwa i przemocy. To historia o idealnych ludziach, którzy podejmują złe decyzje.

d19u507

W głównego bohatera Gardnera Lodge wcieli się Matt Damon, Margaret zagra Julianne Moore, a w roli Rogera wystąpi Oscar Isaac.

"Suburbicon", to siódmy film George'a Clooneya w roli reżysera. Ostatni nakręcony przez aktora film "Obrońcy skarbów" miał swoją promierę w 2014r. Do tej pory Clooney w roli reżysera nie zgarną nagród, jedynie nominacje.

W polskich kinach film pojawi się 10 listopada.

Matt Damon w najdroższej produkcji kręconej w Chinach:

d19u507

Podziel się opinią

Share
d19u507
d19u507