Trwa ładowanie...
d3huib5

"Szczygieł". Nowy zwiastun filmu w gwiazdorskiej obsadzie

Nowy zwiastun "Szczygła", czyli głośnej produkcji na podstawie powieści Donny Tartt, można już obejrzeć w internecie. W rolach głównych zobaczymy Nicole Kidman, Ansela Elgorta, Sarah Paulson czy Finna Wolfharda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W zwiastunie "Szczygła" zobaczymy Nicole Kidman.
W zwiastunie "Szczygła" zobaczymy Nicole Kidman. (Youtube.com)
d3huib5

"Szczygieł" to dramat filmowy, którego scenariusz powstał na podstawie głośniej, nagrodzonej Pulitzerem powieści o tym samym tytule. Autorka książki, Donna Tartt była jedną z osób, która podjęła się jej adaptacji na duży ekran. Reżyserem filmu "Szczygieł" jest John Crowley, stojący za sukcesem nominowanego do Oskara "Brooklynu".

Zwiastun "Szczygła" zdradza niewiele z fabuły z filmu, która skupia się na losach Theodora "Theo" Deckera. Jego życie zmienia się w mgnieniu oka, kiedy kochana matka ginie w zamachu terrorystycznym w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Chłopiec ledwo uchodzi z życiem i w przypływie wewnętrznego impulsu kradnie obraz Carela Fabritiusa zatytułowany "Szczygieł", który staje się punktem odniesienia w jego dalszym życiu.

Osierocony Theo zostaje przygarnięty przez rodzinę z wyższych sfer, na czele której stoi ekscentryczna Samantha Barbour (Nicole Kidman). Widz śledzi losy oraz rozwój głównego bohatera, usilnie starającego się pogodzić ze stratą matki.

d3huib5

"Szczygieł". Zobacz drugi zwiastun filmu z Nicole Kidman

W drugim zwiastunie "Szczygła" widać nieco więcej gwiazdorskiej obsady. W produkcji zagrają m.in.: Nicole Kidman, Ansel Elgort, Sarah Paulson, Jeffrey Wright czy znany ze "Stranger Things" młody, kanadyjski aktor Finn Wolfhard.

Premiera "Szczygła" jest zapowiedziana na 18 października 2019 r.

d3huib5

Podziel się opinią

Share

d3huib5

d3huib5