Trwa ładowanie...

''Szpieg'': Polacy zobaczą ten film przed Amerykanami!

''Szpieg'': Polacy zobaczą ten film przed Amerykanami!Źródło: ITI Cinema
d7uvari
d7uvari

„Doskonały” (Krzysztof Varga, Gazeta Wyborcza) „angażujący” (Artur Cichmiński, Stopklatka) thriller, który „przyspiesza bicie serca, porusza zmysły i zmusza do myślenia” (David Gritten, The Telegraph) – takich recenzji doczekał się “Szpieg”, który już od piątku, 25 listopada, będzie można zobaczyć w kinach. Polacy zobaczą thriller jeszcze przed Amerykanami, którzy na premierę filmu będą musieli poczekać do 9 grudnia.

Szpieg” autentyzmem jest ponad przygodami Bourne’a i Bonda – zdradza prawdziwe kulisy działania agentury - scenariusz filmu powstał na bazie powieści byłego agenta - Johna le Carré, który podczas zimnej wojny służył w MI5 i MI6. “Działałem w wywiadzie w erze polowań na czarownice, kiedy Amerykanie mówili nam, macie przecieki i szpiegów w szeregach MI5 i MI6. Wszyscy zaglądali sobie nawzajem przez ramię. A samym środowisku wywiadowczym – panowała swego rodzaju powszechna paranoja” – zdradza le Carré. Dzięki tym doświadczeniom „Szpieg” staje się zarówno niezmiernie wiarygodnym filmem szpiegowskim, jak i filmem „o prawdziwych mężczyznach” (Krzysztof Varga).

John le Carré, autor książki i scenariusza filmu, opowiada o kulisach produkcji:

W szpiegowskim majstersztyku zobaczymy oscarową obsadę: zdobywcę Oscara Colin Firth, który w ubiegłym roku zachwycał rolą w „Jak zostać królem” i Gary Oldman, który główną rolą w „Szpiegu” stał się najczęściej wymienianym kandydatem do tegorocznej statuetki. Obok nich zobaczymy znanego z „Incepcji” Toma Hardy’ego oraz John Hurta („Hellboy 2”).

„Szpieg” – 25112011 złam kod i poznaj tajemnice prawdziwych agentów.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d7uvari
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7uvari