Trwa ładowanie...
d4ld440

"Szybcy i wściekli" dla dzieci. Jest zwiastun i data premiery

"Fast & Furious" to jedna z najbardziej dochodowych serii w historii kina. Nic więc dziwnego, że oprócz kolejnych pełnometrażowych filmów wytwórnia Universal zleciła produkcję serialu "Fast & Furious: Spy Racers", którym chce dotrzeć do nowego grona odbiorców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vin Diesel jest producentem serialu animowanego "Fast & Furious: Spy Racers", w którym główną rolę zagra młodszy kuzyn Doma Toretto
Vin Diesel jest producentem serialu animowanego "Fast & Furious: Spy Racers", w którym główną rolę zagra młodszy kuzyn Doma Toretto (Materiały prasowe)
d4ld440

Pełnometrażowe filmy z serii "Szybcy i wściekli"/ "Fast & Furious" zarobiły w kinach prawie 6 mld dol. Aktualnie trwają prace nad trzema kolejnymi częściami (premiery: maj 2020, kwiecień 2021, trzecia data jeszcze nie była ujawniona), ale zanim będą gotowe, na małe ekrany wjedzie "Fast & Furious: Spy Racers". Serial animowany zrealizowany przez DreamWorks dla Netfliksa.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu, który ma zadebiutować na Netfliksie 26 grudnia. Jednym z producentów jest Vin Diesel, którego tym razem nie zobaczymy na ekranie – nawet w animowanej wersji.

d4ld440

"Fast & Furious: Spy Racers" opowie bowiem historię Tony'ego Toretto, młodszego kuzyna Dominica (Vin Diesel). Tony ma oczywiście swoją ekipę młodocianych mistrzów kierownicy i genialnych mechaników, z którymi będzie przeżywał przygody na najwyższych obrotach.

Materiały prasowe

W oryginalnym dubbingu będzie można usłyszeć takich aktorów jak Tyler Posey ("Teen Wolf"), Luke Youngblood (Lee Jordan z serii "Harry Potter"), Charlet Chung ("Overwatch", "Call of Duty: Black Ops III") i Jorge Diaz ("Paranormal Activity").

Ostatni film z serii "Fast & Furious" - "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", trafił do kin w sierpniu 2019 r. i zarobił na całym świecie 760 mln dol.

d4ld440

Obejrzyj zwiastun "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw":

d4ld440

Podziel się opinią

Share

d4ld440

d4ld440