Trwa ładowanie...
d1e3qsn

"Tata Kevina" przedawkował? John Heard zmarł na nagły atak serca

Od śmierci Johna Hearda, odtwórcy roli taty w kultowym filmie "Kevin sam w domu", minęły ponad trzy tygodnie, ale w dalszym ciągu nie znamy wszystkich szczegółów związanych z nagłym zgonem. Lekarze przeprowadzili testy na obecność narkotyków i alkoholu we krwi, które mogły się przyczynić do niespodziewanej śmierci aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Heard
John Heard (Getty Images)
d1e3qsn

Oficjalną przyczyną zgonu podawaną do mediów jest śmierć sercowa z powodu miażdżycy i nadciśnienia tętniczego. Lekarze nadal nie informują o wynikach testów przeprowadzonych na obecność narkotyków i alkoholu we krwi denata, gdyż jak podaje RadarOnline, czekają na "zamknięcie sprawy".

Przypomnijmy, że 21 lipca ciało aktora zostało znalezione w pokoju hotelowym w kalifornijskim Palo Alto przez pokojówkę. Obsługa hotelu wezwała pogotowie, jednak przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon 72-latka. Tydzień przed śmiercią Heard przeszedł poważną operację kręgosłupa w Stanford Medical Center. Aktor dochodził do zdrowia w hotelu.

Sześć miesięcy wcześniej Heard przeżył śmierć syna Maxa, który przedawkował narkotyki. Obaj spoczywają w rodzinnym grobie, do którego niedawno złożono prochy skremowanego Johna Hearda.

Kevin sam w domu Facebook.com
Kevin sam w domu

John Heard wystąpił w takich filmach jak "Duży", "Przebudzenia", "Gladiator", "Na linii ognia", "Raport Pelikana" oraz serialach "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "Skazany na śmierć" i "Agenci NCIS: Los Angeles". Za rolę w "Rodzinie Soprano" otrzymał nominację do Emmy. Jego ostatni film to "Módl się o deszcz" z Jane Seymour w roli głównej (premiera w USA: 16 czerwca 2017 r.), choć cały czas trwają prace nad sześcioma kolejnymi produkcjami z jego udziałem.

d1e3qsn

#

dziejesiewkulturze: gwiazdy Hollywood komentują tragedię w Charlottesville

d1e3qsn

Podziel się opinią

Share

d1e3qsn

d1e3qsn