Trwa ładowanie...
taylor swift

Taylor Swift zastąpi Lindsay Lohan?

Share
Taylor Swift zastąpi Lindsay Lohan?
dk0nqwd

Problemy osobiste Lindsay Lohan mogą kosztować ją kolejną rolę. Twórcy komedii "One Night With You" poważnie rozważają wykluczenie Lohan z projektu i zastąpienie jej inną gwiazdą, Taylor Swift.

Fabuła filmu "One Night With You" ma być luźno oparta na życiu Lohan, dlatego scenarzyście, Richardowi O'Sullivanowi, bardzo zależało na tym, aby zatrudnić właśnie ją. Bohaterką obrazu będzie była dziecięca gwiazda, która rujnuje swoją reputację licznymi skandalami. Aby pozostać na powierzchni i odzyskać dobre imię, dziewczyna postanawia wystąpić w randkowym reality show.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Lohan pożegna się z rolą, po kolejnej serii konfliktów z prawem. Jej miejsce zajmie najprawdopodobniej piosenkarka Taylor Swift, która zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Walentynki". To nie pierwsza rola, którą Lohan może stracić przez problemy osobiste. Niedawno producenci filmu "The Other Side" zrezygnowali z usług aktorki.

dk0nqwd

Od 19 listopada polscy widzowie będą mogli podziwiać artystkę w filmie "Maczeta". 24-latka ma podobno w planach nową płytę. Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.

Zobacz także:

**[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g ) * *[

TYCH ZDJĘĆ WSTYDZĄ SIĘ GWIAZDY ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g ) * *[

BRYTYJKI SĄ BRZYDKIE? BZDURA! ]( http://film.wp.pl/jesli-sadzicie-ze-brytyjski-sa-brzydkie-sprawdzcie-to-6025280115483265g ) * *[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://aleseriale.pl/gid,6660,img,238119,fototemat.html )**

dk0nqwd

Podziel się opinią

Share
dk0nqwd
dk0nqwd