Trwa ładowanie...
ted
26-03-2013 15:45

''Ted'': Hit Telewizji Tu i Tam za 3 złote [wideo]

''Ted'': Hit Telewizji Tu i Tam za 3 złote [wideo]Źródło: UIP
d2ybgae
d2ybgae

Nieprzewidywalny, dowcipny i pyskaty pluszowy Miś, z wielkim wdziękiem rozrabia w Telewizji Tu i Tam na orange.pl.

Do 9. kwietnia klienci Orange mogą obejrzeć doskonałą komedię "Ted" za jedyne 3 złote i poznać niepowtarzalny humor niesfornego pluszaka.

Mały John chciał mieć przyjaciela – takiego na dobre i na złe. To życzenie się spełniło. Jego pluszowy miś – Ted – ożył i odtąd niesforni kumple stali się nierozłączni. Kiedy John stał się dorosłym mężczyzną nadal miał u swego boku pluszowego misia, ale kłopoty dopiero się zaczęły. Ted nie był bowiem typowym, słodkim pluszakiem. Miś lubił piwo, dziewczyny i imprezy. Życie dwojga przyjaciół było lekkie i przyjemne. Wszystko się zmieniło, kiedy na drodze Johna pojawiła się Lori - dziewczyna idealna, która po wielu perypetiach, zaczęła mieć dosyć pyskatego misia. Czy John zdoła pogodzić hulaszcze życie z Tedem i miłość do Lori?

„Ted” to nietypowa historia dla każdego fana błyskotliwego humoru i doskonałej gry aktorskiej.Mark Wahlberg w roli najlepszego przyjaciela Teda, sprawił, że film ogląda się z przyjemnością, a jego filmowa partnerka - piękna Mila Kunis, znana z takich ról jak „Czarny Łabędź”, czy „Oz Wielki i Potężny”, pokazała, że jest w stanie doskonale zagrać każdą, nawet najbardziej zwariowaną rolę.

Film będzie dostępny w ofercie Telewizji Tu i Tam na orange.pl do 9. kwietnia. Klienci Orange mogą wypożyczyć tę komedię za jedyne 3 złote, wystarczy, że zarejestrują się na portalu orange.pl.

d2ybgae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ybgae