Trwa ładowanie...
chris evans
22-09-2015 04:34

''The Girl On The Train'': Chris Evans i Jared Leto też wsiądą do pociągu

''The Girl On The Train'': Chris Evans i Jared Leto też wsiądą do pociągu
d2vt648
d2vt648

Chris Evans i Jared Leto zagrają w thrillerze "The Girl On The Train".

Projekt oparty będzie na bestsellerze Pauli Hawkins i przedstawia losy Rachel, rozwiedzionej alkoholiczki, która codziennie jeździ tym samym pociągiem, mijając po drodze domy na przedmieściach. Swoją uwagę koncentruje codziennie na jednym z takich domów, obserwując przez okno tę samą parę jedzącą śniadanie na tarasie. Z perspektywy Rachel życie Jess i Jasona - tak ich nazywa - jest idealne, w przeciwieństwie do tego, które jeszcze niedawno było jej udziałem. Pewnego dnia Rachel jest świadkiem sceny tak szokującej, że postanawia opowiedzieć policji o tym, co widziała. Wkrótce jednak zaczyna się zastanawiać, czy na pewno była to mądra decyzja.

Książka w USA ukazała się w styczniu i od tego czasu sprzedano ponad dwa miliony kopii. Bestsellerem była również w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że producenci ze studia DreamWorks zdecydowali się przenieść ją na duży ekran.

W roli głównej zobaczymy Emily Blunt, a partnerować jej będzie Rebecca Ferguson. Haley Bennett sportretuje postać o imieniu Megan.

Chris Evans i Jared Leto mają zagrać mężów postaci odtwarzanych przez Ferguson i Bennett.

Za kamerą staje Tate Taylor. Erin Cressida Wilson napisała scenariusz. Marc Platt zajął się produkcją.

d2vt648
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vt648