Trwa ładowanie...
d3ns6kk
Megafon.pl
Aktualności

"The Walking Dead": Poznajcie króla Ezekiela

Jeszcze miesiąc został do premiery siódmego sezonu "The Walking Dead". Twórcy zaprezentowali właśnie nowego bohatera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Walking Dead
The Walking Dead (Materiały prasowe)
d3ns6kk

W sieci pojawił się krótki spot zapowiadający nadchodzące odcinki. W jednym z ujęć pojawia się postać Ezekiela. Jest on przywódcą społeczności zwanej Królestwem i samozwańczym królem. Jego pupilem jest tygrys, Shiva. Ezekiela portretuje Khary Payton.

Przypomnijmy, że cykl stacji AMC opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan.

d3ns6kk

Międzynarodowa premiera siódmego sezonu serialu "The Walking Dead" odbędzie się 24 października - kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej na antenie Fox.

Tak, jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków najnowszej odsłony "The Walking Dead" wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia śledzić zacznie od października, a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 roku.

Obecnie "The Walking Dead" to jedna z najbardziej rozchwytywanych produkcji telewizyjnych na świecie. Szósty sezon miał na świecie o 37 procent widzów więcej niż seria wcześniejsza. Fox trzyma się przy tytule modelu globalnej premiery - tak, żeby fani na całym świecie mogli śledzić nowe odcinki równolegle.

d3ns6kk

Podziel się opinią

Share
d3ns6kk
d3ns6kk