Trwa ładowanie...
d3vumnc

Three Identical Strangers

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3vumnc
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Movieclips Indie

"Three identical strangers" to historia jak ze scenariusza filmowego. Skrypt do tego filmu dokumentalnego napisało jednak samo życie.

Three identical strangers – opis

Tytuł dokumentu "Three Identical Strangers" mówi sam za siebie. Pewnego bowiem dnia spotyka się dwóch zupełnie identycznych chłopaków. Nie znali się wcześniej, nie wiedzieli o swoim istnieniu. Zaskoczenie jednak rośnie, bo okazuje się, że w rzeczywistości jest ich trzech.

Historia ukazana w "Three Identical Strangers" dotyczy trojaków, które zostały rozdzielone zaraz po urodzeniu. Chłopcy trafili do trzech rodzin, które różnił przede wszystkim status społeczny i poziom zamożności. Jak się okazuje, w opowieści nie szokuje jednak sam fakt rozdzielenia, ale jego powody.

W filmie wypowiadają się zarówno sami bracia, jak i osoby z ich środowiska, a także dziennikarze, którzy uczestniczyli w nagłośnieniu sprawy w latach 80. ubiegłego wieku.

Film dokumentalny "Three Identical Strangers" został doceniony przez krytyków. Otrzymał nagrody w ramach najważniejszych festiwali, takich jak Chicago Critics Film Festival, Sundance Film Festival czy BIFF.

Do tej pory nie ukazał się polski zwiastun ani data polskiej premiery "Three Identical Strangers".

Zobacz więcej najlepszych filmów dokumentalnych 2018 roku.

Three Identical Strangers
Tytuł oryginalny

Three Identical Strangers

Gatunek

film dokumentalny

Kraj produkcji

USA, Wielka Brytania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

19.01.2018

Czas trwania

96 min.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vumnc
d3vumnc
d3vumnc