Trwa ładowanie...
d2unute

Tom Hardy w roli podstarzałego Ala Capone. Mamy zdjęcia!

"Fonzo” to opowieść o schyłku życia sławnego gangstera Ala Capone, w reżyserii Josha Tranka, twórcy "Wielkiej Czwórki”. Hardy podzielił się zdjęciem z planu na swoim Instagramie. Charakteryzacja robi wrażenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor lubi grywać czarne charaktery
Aktor lubi grywać czarne charaktery (Getty Images, Fot: John Phillips)
d2unute

Al Capone, amerykański gangster włoskiego pochodzenia przez wiele lat zbiegał organom ścigania i trzymał w rękach całą władzę Chicago. Przemycał alkohol w czasie prohibicji, co przyniosło mu sławę i bogactwo. Po wielu latach został schwytany przez agenta federalnego, Eliota Nessa, który założył grupę "Nietykalnych”. W 1932 został osadzony w więzieniu Alcatraz, gdzie podupadł na zdrowiu. Gangster cierpiał na syfilis, czego rezultatem była demencja. W 1947 r. dostał udaru mózgu i zmarł parę dni później.

Tom wcieli się w postać podstarzałego i schorowanego gangstera, który odsiadując wyrok stracił nie tylko zdrowie ale też wpływy i majątek. Data światowej premiery nie jest jeszcze znana. Oprócz Toma na wielkim ekranie zobaczymy Matta Dillona o Lindę Cardellini. Hardy najwyraźniej lubi grywać gangsterów. Do tej pory kilkukrotnie wcielał się w role członków świata przestępczego, m.in. w serialu "Peaky Blinders" oraz "Legend".

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute