Trwa ładowanie...

Tomasz Sekielski wrzucił zwiastun swojego filmu "Tylko nie mów nikomu"

Tomasz Sekielski opublikował na YouTube pierwszy zwiastun swojego filmu. "Tylko nie mów nikomu" opowiada o pedofilii w polskim Kościele katolickim.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Film Tomasza Sekielskiego będzie można oglądać za darmo. Premiera 11 maja 2019 r.
Film Tomasza Sekielskiego będzie można oglądać za darmo. Premiera 11 maja 2019 r.Źródło: East News
d2x6jnt

"Pamiętasz o naszej tajemnicy?", "Powiedział mi, żebym nic nie mówił mamie", "Jak powiem, to nie zostanę zbawiony". W 56-sekundowym zwiastunie filmu "Tylko nie mów nikomu" pojawiają się wypowiedzi ofiar księży pedofilów.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU TOMASZA SEKIELSKIEGO:

Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" zaplanowana jest na 11 maja 2019 r. Film będzie można obejrzeć na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTube. Dokument będzie dostępny za darmo.

d2x6jnt

Żadna z ogólnopolskich stacji nie chciała wesprzeć produkcji filmu. Dlatego "Tylko nie mów nikomu" został w całości sfinansowany ze składek internautów. Zbiórka ruszyła w lutym 2018 r. w serwisie Patronite.

Sekielski zapowiadał, że chce uzbierać pieniądze na film, w którym będzie "obnażyć hipokryzję części kościelnych hierarchów i zmowę milczenia służącą ochronie zboczeńców, a nie ich ofiar".

Minimalną kwotą ustaloną przez Sekielskiego w zbiórce było 100 tys. zł. Niespełna rok później dziennikarz poinformował, że suma przekroczyła maksymalny wyznaczony próg. Ostatecznie udało się uzbierać ponad 450 tys. zł.

d2x6jnt
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2x6jnt

Podziel się opinią

Share
d2x6jnt
d2x6jnt