Trwa ładowanie...

Tomasz Sekielski wrzucił zwiastun swojego filmu "Tylko nie mów nikomu"

Tomasz Sekielski opublikował na YouTube pierwszy zwiastun swojego filmu. "Tylko nie mów nikomu" opowiada o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Sekielski wrzucił zwiastun swojego filmu "Tylko nie mów nikomu"Źródło: East News
d1smium

"Pamiętasz o naszej tajemnicy?", "Powiedział mi, żebym nic nie mówił mamie", "Jak powiem, to nie zostanę zbawiony". W 56-sekundowym zwiastunie filmu "Tylko nie mów nikomu" pojawiają się wypowiedzi ofiar księży pedofilów.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU TOMASZA SEKIELSKIEGO:

Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" zaplanowana jest na 11 maja 2019 r. Film będzie można obejrzeć na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTube. Dokument będzie dostępny za darmo.

d1smium

Żadna z ogólnopolskich stacji nie chciała wesprzeć produkcji filmu. Dlatego "Tylko nie mów nikomu" został w całości sfinansowany ze składek internautów. Zbiórka ruszyła w lutym 2018 r. w serwisie Patronite.

Sekielski zapowiadał, że chce uzbierać pieniądze na film, w którym będzie "obnażyć hipokryzję części kościelnych hierarchów i zmowę milczenia służącą ochronie zboczeńców, a nie ich ofiar".

Minimalną kwotą ustaloną przez Sekielskiego w zbiórce było 100 tys. zł. Niespełna rok później dziennikarz poinformował, że suma przekroczyła maksymalny wyznaczony próg. Ostatecznie udało się uzbierać ponad 450 tys. zł.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1smium
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1smium