Trwa ładowanie...

Tomb Raider: Lara Croft powróci

Będzie okazja, by ponownie zobaczyć na ekranie Larę Croft, bohaterkę słynnej serii "Tomb Raider" w planowanym reboocie filmu.
Share
Tomb Raider: Lara Croft powróci
d3g3wyp

Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się reżyserią słynnego blockbustera. Na liście kandydatek znalazły się trzy reżyserki Kathryn Bigelow, zwyciężczyni Oscara za film "The Hurt Locker. W pułapce wojny", Catherine Hardwicke odpowiedzialna za "Zmierzch" i Mimi Leder, która wyreżyserowała "Dzień zagłady".

Początkowo na krześle reżysera miała zasiąść Tricia Brock, która pracuje m.in. przy "The Walking Dead", ta jednak nie zdecydowała się na przyjęcie oferty.

Autorem scenariusza do najnowszej "Tomb Raider" jest Evan Daugherty znany z "Niezgodnej" i "Wojowniczych żółwi ninja".

d3g3wyp

Najbardziej rozpoznawalną spośród kandydatek jest Bigelow, która w 2010 roku zdobyła Oscara za reżyserię "The Hurt Locker. W pułapce wojny", a trzy lata później otrzymała nominację za "Wroga numer jeden". W jej filmografii znalazły się również "Na fali" i "Dziwne dni".

Na podstawie słynnej gry komputerowej powstały dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej - "Lara Croft: Tomb Raider" i sequel "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia".

d3g3wyp

Podziel się opinią

Share
d3g3wyp
d3g3wyp