Trwa ładowanie...
d4iuu6g

"Transporter: Nowa moc": Wraki samochodów i motocykliści koziołkujący ponad maską

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Transporter: Nowa moc": Wraki samochodów i motocykliści koziołkujący ponad maską
(East news)
d4iuu6g

4 września z piskiem opon do kin wjedzie *"Transporter: Nowa moc" – szybki i wściekły reboot kultowych przygód Franka Martina.*

W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcielił się Ed Skrein – odkrycie Hollywood, gwiazda "Gry o tron" i nadciągającej superprodukcji Marvela "Deadpool".

„Samochody są ważnym elementem naszego filmu, a ja już pierwszego dnia usiadłem za kierownicą” – mówi Ed Skrein. „Scenę pościgu kręciliśmy trzy dni. Mieliśmy osiem samochodów i wydaje się, że kompletnie zniszczyliśmy dwa z nich. Z motocyklistami koziołkującymi nad maską i autami, które przelatywały obok – to wszystko było szalone i epickie. Tylko tak mogę to opisać!”.

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera.

d4iuu6g

Podziel się opinią

Share
d4iuu6g
d4iuu6g