Trwa ładowanie...
d41m7b6
Aktualności

Victoria Beckham ostrzega Paris Hilton

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Victoria Beckham ostrzega Paris Hilton
(AFP)
d41m7b6

Victoria Beckham zabroniła Paris Hilton zbliżać się do jej męża, Davida.

Piosenkarka, która wraz z małżonkiem i dziećmi przeprowadziła się w tym miesiącu do Los Angeles, wpadła rzekomo we wściekłość, gdy dowiedziała się, że piłkarz wpadł w oko dziedziczce hotelarskiej fortuny. Spice Girl miała także powiedzieć znajomym, że Hilton oraz jej koleżanki - Lindsay Lohan i Britney Spears - mają trzymać się z dala od jej męża.

- Przeprowadzka do Los Angeles znaczy dla Victorii bardzo wiele - twierdzi informator magazynu "Star". - To zupełnie nowy rozdział w życiu jej rodziny. Mimo że ufa Davidowi w stu procentach, zapowiedziała, że nie będzie tolerować jakiegokolwiek kokietowania ze strony imprezujących gwiazdek. Powiedziała, że mogą o nim zapomnieć, bo jest poświęconym rodzinie ojcem i mężem.

Victoria Beckham nie kryje niechęci do Paris Hilton - jakiś czas temu odrzuciła propozycję zawarcia przyjaźni z gwiazdą. - Po moim trupie! - skomentowała.

Przypomnijmy, że przeprowadzka angielskich sław związana jest z kontraktem, jaki piłkarz podpisał z drużyną Los Angeles Galaxy.

d41m7b6

Podziel się opinią

Share
d41m7b6
d41m7b6