Trwa ładowanie...

''Weekend'' - zobacz drugi zwiastun

''Weekend'' - zobacz drugi zwiastunŹródło: ITI
dexj5jf
dexj5jf

Mało trafia się w ostatnich latach udanych komedii rodzimej produkcji. Wielu fanów polskiego humoru z rozrzewnieniem wspomina filmy takie jak „Chłopaki nie płaczą” i „Dzień Świra”. Czy w 2011 roku twórcy znad Wisły wreszcie nas czymś zaskoczą? Z pewnością duże nadzieje rozbudza „Weekend” będący reżyserskim debiutem Cezarego Pazury. Chociaż produkcja ta wciąż pozostaje zagadką, w sieci pojawił się jej drugi zwiastun. Zapraszamy do oglądania!

„Weekend” Cezarego Pazury, to komedia gangsterska opowiadająca o dwóch zwariowanych dniach z życia Maxa (Paweł Małaszyński)
i Guli (Michał Lewandowski)
. Ci dwaj przystojni gangsterzy wplączą się w największą zadymę w mieście przez dwie tajemnicze walizki. „Big deal” będą chcieli zrobić nie tylko oni, ale również nowy gang Cyganów oraz Norman (Paweł Wilczak) i seksowna killerka Maja (Małgorzata Socha). Całą szajkę zamierzają rozpracować: stary wyjadacz na komendzie – Komisarz (Jan Frycz) i debiutujący w wydziale kryminalnym aspirant – Malinowski (Antoni Królikowski)
.

"Weekend" to debiut reżyserski Cezarego Pazury. Film podstał na podstawie scenariusza Lesława Kaźmierczaka. Premiera już szóstego stycznia 2011 roku!

dexj5jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dexj5jf