Trwa ładowanie...
d1vwk7a

''Wielki Gatsby'': Lana Del Rey zachwyca się ''Wielkim Gatsbym''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Wielki Gatsby'': Lana Del Rey zachwyca się ''Wielkim Gatsbym''
d1vwk7a

Wokalistka *Lana Del Rey przyznała, że nowa ekranizacja powieści "Wielki Gatsby" będzie niesamowitym widowiskiem.*

Artystka udziela się wokalnie w soundtracku do filmu, nad którym pieczę sprawował Jay-Z. Lana Del Rey zaśpiewała w nowej piosence "Young And Beautiful".

- To był dla mnie zaszczyt pracować z Bazem Luhrmannem nad adaptacją jednej z najbardziej wyjątkowych książek w historii - mówi Lana Del Rey. - Film jest olśniewający. Wraz z Rickiem Nowelsem byliśmy podekscytowani, że napiszemy piosenkę do właśnie tej produkcji.

d1vwk7a

Mimo, że akcja powieści i ekranizacji rozgrywa się w latach międzywojennych, reżyser filmu "Wielki Gatsby" zdecydował się na współczesną ścieżkę dźwiękową.

- Doskonale wiemy o tym, że Fitzgerald nazwał tamte czasy "Wiekiem Jazzu" i znamy okres, w którym rozgrywa się akcja filmu - mówi Baz Luhrmann. - Jednak żyjemy dziś w "Wieku hip-hopu" i pragnę, by nasi widzowie poczuli wpływ nowoczesnej muzyki w taki sposób, jak Fitzgerald uczynił to z jego czytelnikami w czasie publikacji książki.

Oprócz Lany Del Rey i wspomnianego Jaya-Z, Luhrmann zaprosił także do współpracy przy soundtracku Florence Welch, The xx czy Beyoncé. Płytę ze ścieżką dźwiękową będzie można nabyć już 6 maja.

Film "Wielki Gatsby 3D" pojawi się w polskich kinach 17 maja.

d1vwk7a

Podziel się opinią

Share
d1vwk7a
d1vwk7a