Trwa ładowanie...
d2unute

"Wonder Woman 2": pierwsze informacje

Po pierwszych sukcesach filmu "Wonder Woman" można zakładać, iż produkcja doczeka się kontynuacji. Reżyserka Patty Jenkins już snuje plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wonder Woman 2": pierwsze informacje
(Materiały prasowe)
d2unute

- Historia będzie się rozgrywać w USA - odpowiada artystka. - W końcu to Wonder Woman. Musi przybyć do Ameryki. Nadszedł ten czas.
Na razie nie wiadomo jeszcze, czy akcja rozgrywać będzie się współcześnie czy też w przeszłości. Pewne jest natomiast, że nie tylko Jenkins jest zainteresowana sequelem, ale i odtwórczyni głównej roli, Gal Gadot.

Akcja "Wonder Woman" rozgrywa się w czasie I wojny światowej. Wonder Woman (Gal Gadot), nim została superbohaterką, była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną, by być niepokonaną wojowniczką. Pewnego dnia poznaje amerykańskiego pilota (Chris Pine), który rozbija się u wybrzeży. Kiedy mężczyzna opowiada jej o wielkim konflikcie, który ma miejsce na świecie, Diana opuszcza dom, przekonana, że może zatrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie, która ma zakończyć wszystkie wojny, Diana odkrywa swe moce i swe przeznaczenie.

d2unute

Po pierwszym weekendzie w USA produkcja zrealizowana na podstawie komiksów DC zarobiła 100 milionów dolarów.

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute