Trwa ładowanie...
d40ckk3

Wonder Woman powróci. Zdradzono pierwsze szczegóły!

Po sukcesie pierwszego filmu o młodości Wonder Woman, superbohaterka wróci na duży ekran w kolejnym, osobnym filmie o swoich przygodach. Wygląda na to, że piękna Gal Gadot, która ma polskie korzenie, może otwierać szampana. Gwiazda wcześniej znana z drugiego planu serii "Szybcy i wściekli" stała się twarzą jednej z najbardziej znanych postaci popkultury, a jej przygoda z bohaterką nie skończy się tylko na dwóch filmach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gal Gadot jako Wonder Woman
Gal Gadot jako Wonder Woman (Materiały prasowe)
d40ckk3

O tym, że w sequelu Wonder Woman po raz kolejny zobaczymy Gal Gadot producenci z Warner Bros. poinformowali w czasie Comic-Conu w San Diego. To również tam zadebiutował nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości”, w którym była Miss Izraela ponownie gra niezłomną Amazonkę (zwiastun poniżej).

Film "Wonder Woman", który miał premierę w lipcu, zarobił do tej pory na całym świecie ponad 767 milionów dolarów. Tym samym nakręcony przez Patty Jenkins przebój jest najlepiej sprzedającym się filmem akcji wyreżyserowanym przez kobietę w historii kina. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy Jenkins stanie za kamerą sequela.

d40ckk3

Gal Gadot urodziła się w żydowskiej rodzinie. Ma korzenie austriackie, niemieckie, czeskie i polskie – jej babcia jest Polką z Warszawy. Ojciec gwiazdy pracował jako inżynier, a matka była nauczycielką. W 2004 roku Gadot zdobyła tytuł Miss Izraela.

at the after party for the premiere of Universal Pictures' "Fast & Furious 6" at the Gibson Amphitheatre on May 21, 2013 in Universal City, California. Getty Images
at the after party for the premiere of Universal Pictures' "Fast & Furious 6" at the Gibson Amphitheatre on May 21, 2013 in Universal City, California.

Polska premiera "Ligi Sprawiedliwości" przewidziana jest na 17 listopada 2017 r.

d40ckk3

Zobacz: Wonder Woman (2017)

d40ckk3

Podziel się opinią

Share

d40ckk3

d40ckk3