Trwa ładowanie...
d2unute
Megafon.pl
Aktualności

Zac Efron i nowa zaskakująca rola - zagra Teda Bundy'ego

Zac Efron wcieli się w Teda Bundy'ego w filmie "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile". Rola jednego z nastraszniejszych psychopatycznych morderców w historii USA będzie najmroczniejszą ze wszystkich jakie dotychczas zagrał. Dla fanów kojarzących go głównie z młodzieżową serią "High School Musical" oraz całą masą niezbyt mądrych komedii, to z pewnością spore zaskoczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zac Efron
Zac Efron (AFP)
d2unute

Projekt oparty będzie na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię Teda Bundy'ego, amerykańskiego seryjnego mordercy. W latach 1974-1978, na terenie sześciu stanów, zabił wiele młodych kobiet. Ostatecznie przyznał się do ponad 30 zabójstw, ale policja uważa, że ofiar było znacznie więcej. Został skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Film przedstawi wydarzenia widziane z perspektywy wieloletniej dziewczyny Bundy'ego, Liz. Zac Efron wcieli się w główną postać. Za kamerą staje Joe Berlinger ("Blair Witch 2", "Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills"). Za produkcję odpowiada Michael Costigan ("Ghost in the Shell").

Ted Bundy AFP
Ted Bundy

Efron ostatnio wystąpił w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol".

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute