Trwa ładowanie...

Zagranie w filmie Vegi to marzenie Czartoryskiej-Niemczyckiej. "Chętnie bym się oszpeciła dla niego w którymś z filmów"

Choć jego filmy są często krytykowane, to i tak Patryk Vega zbija na nich fortunę. Ludzie chętnie oglądają to, co wypuszcza na rynek. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chcą grać w produkcjach tego reżysera.

Zagranie w filmie Vegi to marzenie Czartoryskiej-Niemczyckiej. "Chętnie bym się oszpeciła dla niego w którymś z filmów"Źródło: East News, fot: VIPHOTO
d3g9mrl
d3g9mrl

Jedną z gwiazd, które marzą o angażu u Vegi, jest Anna Czartoryska-Niemczycka. Choć tę aktorkę kojarzymy raczej z grzecznymi rolami, to chciałaby zagrać w filmie na miarę "Botoksu". – Patryk daje swoim aktorkom wielkie pole do popisu. Zmienia je nie do poznania. Jeśli by chciał i miałoby to sens, to i ja chętnie bym się oszpeciła dla niego w jakimś z filmów i pokazała widzom z innej strony. Mało który reżyser obecnie tak świetnie zmienia aktorów i kreuje gwiazdy – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Przyznała też, że zachwycona jest Małgorzatą Kożuchowską. - To, co teraz robi z Gosią Kożuchowską? Fenomenalne! Nie mogę oderwać oczu od jej zdjęć z planu i czekam na efekt końcowy.

Okazuje się jednak, że marzenia Czartoryskiej to nie słowa rzucane na wiatr. - Bardzo bym chciała pracować z Patrykiem Vegą. Naprawdę o tym marzę. Byliśmy kiedyś bliscy współpracy, ale zaszłam w ciążę i go wystawiłam. Mam nadzieję, że już mi to wybaczył - powiedziała. W czasie, o którym aktorka opowiada, reżyser przygotowywał "Służby specjalne". Wydaje się więc, że i tę aktorkę zobaczymy kiedyś w filmie Vegi. Pozostaje nam czekać.

d3g9mrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g9mrl