Trwa ładowanie...
d8t0p6q

Zagranie w filmie Vegi to marzenie Czartoryskiej-Niemczyckiej. "Chętnie bym się oszpeciła dla niego w którymś z filmów"

Choć jego filmy są często krytykowane, to i tak Patryk Vega zbija na nich fortunę. Ludzie chętnie oglądają to, co wypuszcza na rynek. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chcą grać w produkcjach tego reżysera.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Już kiedyś zrezygnowała z roli w filmie Vegi. Dziś jest to jej marzenie.
Już kiedyś zrezygnowała z roli w filmie Vegi. Dziś jest to jej marzenie.Źródło: East News, Fot: VIPHOTO
d8t0p6q

Jedną z gwiazd, które marzą o angażu u Vegi, jest Anna Czartoryska-Niemczycka. Choć tę aktorkę kojarzymy raczej z grzecznymi rolami, to chciałaby zagrać w filmie na miarę "Botoksu". – Patryk daje swoim aktorkom wielkie pole do popisu. Zmienia je nie do poznania. Jeśli by chciał i miałoby to sens, to i ja chętnie bym się oszpeciła dla niego w jakimś z filmów i pokazała widzom z innej strony. Mało który reżyser obecnie tak świetnie zmienia aktorów i kreuje gwiazdy – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Przyznała też, że zachwycona jest Małgorzatą Kożuchowską. - To, co teraz robi z Gosią Kożuchowską? Fenomenalne! Nie mogę oderwać oczu od jej zdjęć z planu i czekam na efekt końcowy.

d8t0p6q

Okazuje się jednak, że marzenia Czartoryskiej to nie słowa rzucane na wiatr. - Bardzo bym chciała pracować z Patrykiem Vegą. Naprawdę o tym marzę. Byliśmy kiedyś bliscy współpracy, ale zaszłam w ciążę i go wystawiłam. Mam nadzieję, że już mi to wybaczył - powiedziała. W czasie, o którym aktorka opowiada, reżyser przygotowywał "Służby specjalne". Wydaje się więc, że i tę aktorkę zobaczymy kiedyś w filmie Vegi. Pozostaje nam czekać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8t0p6q

Podziel się opinią

Share
d8t0p6q
d8t0p6q