Trwa ładowanie...

Zbigniew Zamachowski: poziom telewizji jest nikczemny [WIDEO]

Co ostatnio ściągnął nielegalnie Zbigniew Zamachowski? Co ogląda i co myśli o poziomie telewizji publicznej? Na te pytania aktor odpowiedział podczas Europejskiej Konferencji Filmowej, która odbyła się we Wrocławiu. Zorganizowane przez Legalną Kulturę spotkanie dotyczyło piractwa i wyzwań cyfrowej rzeczywistości.

Share
dzjxkwt

- Odłączyło mnie od telewizora i nie była to jakaś świadoma decyzja. Poziom telewizji jest nikczemny. Kiedy wyjeżdżam z domu i muszę parę nocy spędzić w hotelu, siłą rzeczy z ciekawości włączam telewizor, ale natychmiast go wyłączam. Do telewizji publicznej mam tę pretensję, że winna brać pod uwagę funkcję kulturotwórczą. Nawet jeśli to robi, to coraz mniej.

Europejska Konferencja Filmowa odbyła się 9 grudnia 2016 r. we Wrocławiu. Była istotnym głosem w sprawie korzystania z internetowych zasobów kinematograficznych w dobie cyfryzacji. Wybrzmiał on szczególnie donośnie w przeddzień wręczenia Europejskich Nagród Filmowych, najbardziej prestiżowych wyróżnień dla europejskich twórców kina.

Więcej o projektach i działaniach Legalnej Kultury w specjalnej zakładce serwisu WP Film (link tu)
.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dzjxkwt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzjxkwt
dzjxkwt