Trwa ładowanie...
d3ic543

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
d3ic543
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: BBC Earth

Film dokumentalny „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” powstał co prawda w 2017 roku i wtedy miał swoją światową premierę, jednak w Polsce ukazała się dopiero 22 marca 2018 roku.

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety – opis

„Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” to kontynuacja docenionego przez krytyków i widzów filmu dokumentalnego „Earth” z 2007 roku.

W dokumencie „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” Ziemia przedstawiona jest jako najbardziej niezwykła ze wszystkich planet. Powodem ma być plon, jaki wydała na przestrzeni er swojego istnienia, jakim jest różnorodność flory i fauny, żyjącej według jasno określonych zasad natury.

Film „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” to obraz wykorzystujący najnowsze technologie i techniki filmowania żywej przyrody. Przedstawia świat zwierząt w nieznany dotąd widzowi sposób. Ilustruje w pięknych, często idealnie zwolnionych ujęciach środowisko naturalne w swoim najlepszym wydaniu.

„Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” jest laureatem nagrody głównej na festiwalu filmów dokumentalnych Academia Film Olomouc.

Zobacz więcej najlepszych filmów dokumentalnych 2018.

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety
Tytuł oryginalny

Earth: One Amazing Day

Gatunek

film dokumentalny

Kraj produkcji

Chiny, Wielka Brytania

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

11.08.2017

Data polskiej premiery

22.03.2018

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ic543
d3ic543
d3ic543