Trwa ładowanie...

Znamy szczegóły filmu o Zenku Martyniuku. Królikowski nie zagra głównej roli

Od kilku dni w mediach krąży informacja, że powstanie film o królu disco-polo. "Wiem, że aktor do głównej roli został już wybrany" - zdradził w rozmowie z WP Film, Zenek Martyniuk.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znamy szczegóły filmu o Zenku Martyniuku. Królikowski nie zagra głównej roliŹródło: East News, fot: eastnews
d2rpadd
d2rpadd

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym liderem w branży muzyki rozrywkowej. Artysta gra kilka koncertów tygodniowo, na których zarabia krocie. Wokalista odcina kupony od swojej popularności - jakiś czas temu ukazała się książka o jego życiu, a niebawem na ekranach kinowych pojawi się także film.

W tabloidach pojawiła się informacja, że to Antek Królikowski ma zagrać gwiazdora. Jak udało nam się dowiedzieć, jest to nieprawda.

- To są plotki. Nie potwierdzam tych informacji - powiedziała w rozmowie z WP Film Agnieszka Bednarczyk z agencji cont-act.

Skontaktowaliśmy się również z Zenkiem Martyniukiem. Muzyk przyznał, że właśnie trwają prace nad filmem, a on jest informowany o wszystkim na bieżąco.

d2rpadd

- Oczywiście, że wiem o filmie, który powstaje. Czuwam nad scenariuszem. Przeczytałem już jego czwartą wersję - potwierdził Martyniuk.

Według naszych informacji film wyreżyseruje Jan Hryniak, reżyser, który pracuje przy głośnym filmie "Kantor", a wcześniej przy produkcjach "Trick" i "Czas honoru". Zenek Martyniuk nie wie jeszcze, który aktor zagra właśnie jego, ale przypuszcza, że będzie to jedna osoba.

- Nie myślę nad tym, kto mógłby mnie zagrać. W tej kwestii zostawiam wolnę rękę reżyserowi. Wiem, że już aktor został wybrany spośród kilku propozycji. Na początku myślano o tym, żeby w moją osobę wcieliło się kilku aktorów na różnych etapach życia. Teraz chyba będzie grał jeden aktor i będzie odpowiednio ucharakteryzowany. Wszystko jest jeszcze na etapie przygotowań. Scenariusz pewnie też jeszcze ulegnie zmianie. Nie wiem, kiedy odbędzie się premiera. Jest za wcześnie - mówi dla WP Film, Zenek Martyniuk.

d2rpadd

Czekacie na film o królu disco-polo?

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o duecie z Zenkiem: "Czas pokaże. Jest fantastycznym gościem"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2rpadd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rpadd