Trwa ładowanie...
d1smi8l
Zobacz, jak powstawał polski dubbing i co o "Power Rangers" myśli Elizabeth Banks [TYLKO U NAS]

Zobacz, jak powstawał polski dubbing i co o "Power Rangers" myśli Elizabeth Banks [TYLKO U NAS]

Cykl „Power Rangers”, na którym wychowało się całe pokolenie dzieciaków z lat 90., ma trafić do zupełnie nowej publiczności. Premiera filmu nastąpi 24 marca, a już dziś możesz obejrzeć materiał z polskimi aktorami, biorącymi udział w realizacji dubbingu oraz wywiad z Elizabeth Banks, czyli Ritą Repulsą. Nie mamy wątpliwości, że "Power Rangers" to jeden z najbardziej spektakularnych remake'ów, jaki powstał w ostatniej dekadzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1smi8l

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Film powstał na podstawie serialu z lat 90. i światowego fenomenu, jakim są Power Rangers. Kinowe dzieło przenosi akcję do czasów współczesnych. W filmie Naomi Scott wciela się w Różowego Rangera, Dacre Montgomery pojawia się jako Czerwony Ranger, RJ Cyler jako Niebieski Ranger, Ludi Lin gra Czarnego Rangera a wokalistka Becky G portretuje Żółtego Rangera. W obsadzie znalazła się również Elizabeth Banks, która gra złą Ritę Odrazę oraz Bryan Cranston, który jest Zordonem. Bill Hader użycza głosu mechanicznemu kompanowi tytułowych bohaterów, Alpha 5.

d1smi8l

Scenariusz napisali Zack Stentz i Ashley Miller. Za kamerą stanął Dean Israelite. Premierę wyznaczono na 24 marca 2017 roku. Serial "Power Rangers" doczekał się ponad 800 odcinków i ponad miliarda obejrzeń na YouTube.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d1smi8l

Podziel się opinią

Share
d1smi8l
d1smi8l