Trwa ładowanie...

Zobacz kobiety "Terminatora". 61-letnia Linda Hamilton powróciła do roli Sary Connor

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała zdjęcie damskiej części obsady z nowej wersji klasyka science fiction, "Terminatora".

Zobacz kobiety "Terminatora". 61-letnia Linda Hamilton powróciła do roli Sary ConnorŹródło: Materiały prasowe
d2ig086
d2ig086

Na fotografii widzimy Natalię Reyes jako Dani Ramos, Mackenzie Davis jako Grace oraz Lindę Hamilton jako Sarah Connor.

Film ma być z jednej strony początkiem nowej trylogii o Terminatorze, a z drugiej sequelem obrazu Jamesa Camerona "Terminator 2: Dzień sądu".

Gabriel Luna gra nowy model Terminatora, Natalia Reyes występuje w roli Dani, kobiety wmieszanej w wielką walkę między ludźmi a maszynami, Diego Boneta gra jej brata. Mackenzie Davis występuje jako Grace, żołnierz z przyszłości. Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger powracają do swoich ról odpowiednio Sarah Connor i Terminatora.

d2ig086

Tim Miller odpowiada za scenariusz i reżyserię, a twórca oryginału, James Cameron, czuwa nad produkcją. Premierę wyznaczono na 22 listopada 2019 roku.

Przypomnijmy, że serię zapoczątkował "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 mln dol. (po uwzględnieniu inflacji to około 180 mln dol.). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele niezapomnianych efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane w innych dziełach. W kinach film zarobił 580 mln dol. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Po nim nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film to "Terminator: Genisys" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu "Terminator 2: Dzień sądu".

Obejrzyj zwiastun "Terminator: Genisys":

d2ig086
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ig086