Trwa ładowanie...
d3w2ztd

136 mln w 24 godziny. Pierwszy zwiastun "Thor: Ragnarok" pobił rekord oglądalności filmów Disneya

Humor, luz, kawałek Led Zeppelin i Hulk w stroju gladiatora. Internauci oszaleli na punkcie zwiastuna trzeciego filmu o "Thorze".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Hemsworth jako syn Odyna
Chris Hemsworth jako syn Odyna (Materiały prasowe)
d3w2ztd

Zwiastun trzeciej części “Thora”, który ujrzał światło dzienne w poniedziałkowe popołudnie, w ciągu 24 godzin został obejrzany aż 136 mln razy. Oznacza to, że jest nie tylko jednym z najbardziej wziętych zwiastunów ekranizacji Marvela, ale najpopularniejszym trailerem wśród wszystkich produkcji Disneya. A nie zapominajmy, że w stajni studia znajdują się też takie marki jak "Gwiezdne wojny" czy Pixar.

Dla porównania: zwiastun "Pięknej i Bestii" w ciągu 24 godzin został obejrzany 127,6 mln razy, "Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy" 112 mln, a "Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów " "tylko" 94 mln razy.

d3w2ztd

Wynik ustanowiony przez zwiastun "Thor: Ragnarok" jest trzecim najlepszym w dziejach kina. Na miejscu drugim znalazła się zapowiedź ósmych "Szybkich i wściekłych" (139 mln), a na pierwszym trailer drugiej ekranizacji horroru "To" (197 mln).

Materiały prasowe

W trzeciej części swoich samodzielnych przygód Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok - zagładę świata asgardzkiej cywilizacji. Jednak przedtem musi stanąć do pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem.

Materiały prasowe

W obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill oraz Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Materiały prasowe

Reżyseruje Taika Waititi, nowozelandzki filmowiec stojący za takimi komediowymi hitami jak "Co robimy w ukryciu" czy "Dzikie łowy". W wywiadach sprzed paru miesięcy filmowiec zapowiadał, że jego wizja komiksów Marvela* będzie powrotem do kiczowatych lat 80. i estetyki space opery.*

Materiały prasowe

Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. "Thor: Ragnarok" wejdzie na polskie ekrany 3 listopada 2017 roku.

Materiały prasowe
d3w2ztd

Podziel się opinią

Share

d3w2ztd

d3w2ztd