Trwa ładowanie...
ycipk-10xo2f

"1917": Niesamowita scena ucieczki nakręcona na jednym ujęciu [WIDEO]

"1917" już dziś nazywany jest najlepszą produkcją wojenną od czasu "Szeregowca Ryana". A może nawet lepszą. Universal Pictures udostępniło fragment filmu, który robi niesamowite wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"1917" w polskich kinach od 24 stycznia
"1917" w polskich kinach od 24 stycznia (Materiały prasowe)
ycipk-10xo2f

Do sieci trafił fragment najnowszego filmu zdobywcy Oscara Sama Mendesa.

"1917" opowiada historię dwóch brytyjskich szeregowców: Schofielda i Perry'ego, którzy u schyłku I wojny światowej otrzymują ryzykowną misję. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Na szali leży życie 1,6 tys. żołnierzy, w tym brata Schofielda.

Trwający niespełna 2 min klip przedstawia fragment sceny, w której grany przez George'a MacKaya Schofield biegnie nocą pod ostrzałem wśród ruin i zgliszczy. Wszystko został nakręcone na jednym ujęciu. Zobaczcie:

ycipk-10xo2f

"1917" wejdzie do kin 25 grudnia, jednak w listopadzie Universal Pictures zorganizowało specjalny pokaz dla dziennikarzy, którzy zasypali Twittera hurraoptymistycznymi reakcjami. Arcydzieło było odmieniane przez wszystkie przypadki.

Mówi się, że Sam Mendes i jego film są faworytami przyszłorocznych Oscarów. Przypomnijmy, że reżyser "1917" został uhonorowany złotą statuetką w 2000 r. za "American Beauty". Na razie "1917" zdobyło 3 nominacje do Złotych Globów w kategoriach najlepszy dramat, reżyser i muzyka.

ycipk-10xo2f

W obsadzie "1917" zobaczymy Deana-Charlesa Chapmana i George'a MacKaya. Oprócz nich na ekranie pojawią się m.in. Richard Madden, Colin Firth, Andrew Scott i Benedict Cumberbatch.

Polska premiera dopiero 24 stycznia 2020 r. "1917" wprowadzi na ekrany Monolith Films.

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10xo2f

ycipk-10xo2f
ycipk-10xo2f