Trwa ładowanie...

30 zł za angaż do "Gwiezdnych Wojen"

Share
30 zł za angaż do "Gwiezdnych Wojen"
d2rtraw

Wystarczy 30 zł, by zostać gwiazdą VII Epizodu "Gwiezdnych Wojen".

Zdjęcia do obrazu "Star Wars: Episode VII" trwają właśnie w Abu Dhabi z Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Reżyser J.J. Abrams zamieścił w sieci filmik, w którym namawia fanów do wsparcia inicjatywy "Star Wars: Force for Change". Wystarczy wpłacić 10 dolarów na rzecz UNICEF-u, by uczestniczyć w losowaniu, którego zwycięzca zagra w filmie. Szczęśliwy fan "Gwiezdnych Wojen" będzie miał też okazję spotkać się z twórcami obrazu na planie w Londynie.

Klip, w którym J.J. Abrams informuje o akcji (w którym pojawia się pewna postać z "Gwiezdnych Wojen") można zobaczyć poniżej:

W obrazie "Star Wars: Episode VII" do swych ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow.

Akcja rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". Za kamerą staje J.J. Abrams. Ostatnią wersję scenariusza napisali Abrams i Lawrence Kasdan.

"Star Wars: Episode VII" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

d2rtraw

Podziel się opinią

Share
d2rtraw
d2rtraw