Trwa ładowanie...
rob zombie
28-12-2015 03:34

''31'': Rob Zombie nie tylko dla dorosłych

''31'': Rob Zombie nie tylko dla dorosłych
d36hqhl
d36hqhl

Rob Zombie nie chce, by jego film "31" był przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich.

Horror uzyskał w USA kategorię NC-17, co zupełnie nie podoba się reżyserowi. Planuje więc przemontować dzieło, po raz trzeci, by zmieniono kategorię na R. NC-17 zakazuje wpuszczania na seans osób do lat 17 włącznie. Tymczasem filmy sklasyfikowane jako R zezwalają osobom poniżej 17. roku życia oglądać obraz w towarzystwie rodzica lub dorosłego opiekuna.

- To opowieść o pięciu osobach porywanych przez pięć dni poprzedzających Halloween i przetrzymywanych w miejscu zwanym Murder World - wyjaśnił artysta. - Aby przetrwać muszą zagrać w pełną przemocy grę zwaną... 31. W 31 nie ma reguł, zasad, granic. Trzeba zabić przeciwnika, nim on zabije ciebie. Jeśli wytrzymasz 12 godzin, jesteś wolny.

Pieniądze na realizację zebrane zostały dzięki internetowej akcji zbiórki pieniędzy. Obraz zostanie zaprezentowany na Sundance.

Rob Zombie ma na koncie horrory "Halloween" czy "Bękarty diabła". Ostatnio miał pracować nad serialem o morderstwach dokonanych przez sektę Rodzina, której przywódcą był Charles Manson.

Ostatni studyjny longplay rockmana "Venomous Rat Regeneration Vendor" miał premierę w kwietniu 2013 roku. Kolejny, "The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser", ma ukazać się w 2016 roku.

d36hqhl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36hqhl