Trwa ładowanie...

36. FPFF: Głosowanie Internautów na półmetku!

Głosowanie na Najlepszy Film Konkursu Głównego zdaniem Internautów Wirtualnej Polski trwa do piątku, 10 czerwca, czyli przedostatniego dnia festiwalu.

36. FPFF: Głosowanie Internautów na półmetku!
d4jwzee
d4jwzee

Jeszcze tylko przez 48 godzin Internauci mogą głosować na swoich konkursowych faworytów 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Po jego zakończeniu, na Małej Gali, osobom reprezentującym film na festiwalu zostanie wręczona Nagroda Internautów Wirtualnej Polski. Zachęcamy do oddawania głosów!

Głosować można na każdy z dwunastu filmów zakwalifikowanych do konkursu głównego, czyli: "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" Antoniego Krauze, "Daas" Adriana Panka, "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Italiani" Łukasza Barczyka, "Ki" Leszka Dawida", "Kret" Rafaela Lewandowskiego, "Lęk wysokości" Bartosza Konopki, "Młyn i krzyż" Lecha Majewskiego, "Róża" Wojciecha Smarzowskiego, "Sala samobójców" Jana Komasy, "W imieniu diabła" Barbary Sass-Zdort oraz "Wymyk" Grega Zglińskiego.

W tej chwili na pierwszym faworytem do zwycięstwa jest znajdujący się na pierwszym miejscu film "Daas", reżyserski debiut Adriana Panka, która do tej pory zgromadził 28,5% głosów. Mający już swoją kinową premierę za sobą film "Sala samobójców" może na razie pochwalić się wynikiem 21,6%. Podium zamyka nowa produkcja z Borysem Szycem, film "Kret", na który swoje głosy oddało już 14% Internautów.

Pamiętajcie! Macie czas tylko do piątku!

d4jwzee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwzee