Trwa ładowanie...
d1n2mmj

Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał wylądują w łóżku. Zobacz wideo!

"Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Aktorzy zagrają  w filmie nietypową parę kochanków
Aktorzy zagrają w filmie nietypową parę kochankówŹródło: Materiały prasowe
d1n2mmj

Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Nasz film "Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść jak nie zwariować w święta i poddać się miłości – Dorota Chamczyk, producent TVN.

d1n2mmj

O bohaterach:
KRYSIA SZWARC (Agnieszka Grochowska)

Mama kilkuletniego chłopca, w separacji z mężem. Rozstała się z mężem, który ją zdradził z nauczycielką ich syna. Silna, niezależna kobieta, wciąż starająca ułożyć sobie życie w nowej sytuacji. O ile sama wydaje się pogodzona ze swoim życiem prywatnym, o tyle jej bliscy, na czele z oschłym ojcem, wybitnym aktorem, który nad rodzinę zawsze przedkładał własną karierę, ciągle oceniają jej decyzje. Kiedy w dramatycznych okolicznościach traci bliska osobę, czuje, że coś w niej pęka. Zmęczona ciągłym spełnianiem oczekiwań innych i przejmowaniem się opinią rodziny i przyjaciół, wdaje się w romans ze znacznie młodszym od niej mężczyzną.

DANIEL WOJNAR (Maciej Musiał)

d1n2mmj

Chłopak z typowej wojskowej rodziny, od zawsze żyjący w cieniu ojca. Nigdy nie miał z rodziną dobrego kontaktu. Tuż po maturze zbuntował się i nie poszedł na Akademię Wojskową, czego wszyscy oczekiwali. Wszedł w konflikt z rodziną. Zdał na pedagogikę, ale ciągle nie znalazł własnej drogi. Gdy umiera jego ojciec, Daniel nie wie, jak zareagować. Żeby zabić czas zatrudnia się w obsłudze świątecznej imprezy w Gdańsku. Zaczyna spotykać się z sytuacjami i ludźmi, którzy wielokrotnie go zaskoczą…

Zobacz więcej:
Igor Herbut zaśpiewa do filmu
Informacje o filmie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1n2mmj

Podziel się opinią

Share
d1n2mmj
d1n2mmj