Trwa ładowanie...
d6p5cme

Agnieszka Woźniak-Starak mimo zapowiedzi nie pojawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Po tragicznych wydarzeniach z sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak nie pokazywała się publicznie. Wtem media obiegła informacja, że pojawi się na premierze "Ukrytej gry" w Gdyni, by uczcić pamięć zmarłego męża. Nic z tego nie wyszło.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak (ONS.pl)
d6p5cme

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu przeżyła osobisty dramat. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak wypadł z łódki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Mężczyzna był poszukiwany przez kilka dni. Został znaleziony w czwartek 22 sierpnia, po 5 dniach intensywnych poszukiwań.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan nie przeczuwała, że będzie tak ciężko. Musi trenować nocami

Od tego czasu Agnieszka Woźniak-Starak nie pokazywała się publicznie. Udało się ją sfotografować jedynie na uroczystej mszy w intencji zmarłego.

d6p5cme

Ostatni film

Mąż Agnieszki Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym, który założył firmę Watchout Productions. To dzięki niej mogliśmy zobaczyć "Bogów" czy "Sztukę kochania". Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni premierę miała "Ukryta gra" - ostatni film, jaki wyprodukował Woźniak-Starak.

Film z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem, według zapowiedzi, miała obejrzeć również Agnieszka Woźniak-Starak.

Rzeczniczka prasowa festiwalu Magdalena Jacoń przyznała, że udział wdowy po zmarłym Piotrze Staraku jest potwierdzony. Dziennikarka chciała uczcić tym samym pamięć o zmarłym mężu.

Zmiana planów

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się w Gdyni, mimo wcześniejszych potwierdzeń. I choć nie podano oficjalnej przyczyny, każdy rozumie, że zwyczajnie mogła nie być na to gotowa.

d6p5cme

Podziel się opinią

Share

d6p5cme

d6p5cme