Trwa ładowanie...
bryan cranston
03-09-2015 03:04

''All the Way'': Bryan Cranston jako Lyndon B. Johnson

''All the Way'': Bryan Cranston jako Lyndon B. JohnsonŹródło: HBO
d2qu6m2
d2qu6m2

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Bryana Cranstona w roli prezydenta Lyndona B. Johnsona. Aktor wcieli się w polityka w nowej produkcji HBO - "All the Way".

Film jest ekranizacją broadwayowskiej sztuki pod tym samym tytułem, w której Cranston również grał. Podobnie, jak przy swoich poprzednich kreacjach (m.in. Walta White'a w "Breaking Bad" i Hala w "Zwariowanym świecie Malcolma"), aktor przeszedł dużą metamorfozę fizyczną.

Pod tym adresem można zobaczyć jak wygląda w prezydenckim garniturze.

Film opowie o życiu prezydenta Lyndona B. Johnsona, który doprowadził do uchwalenia ustawy o prawach obywatelskich. Jego wysiłki zakończyły się sukcesem w 1964 roku - ustawa zniosła segregacje rasową w szkołach oraz zakazała jakiejkolwiek dyskryminacji na podstawie rasy, koloru skóry, wyznawanej religii, płci czy pochodzenia.

d2qu6m2

Na potrzeby ekranu broadwayowska sztuka została przerobiona przez samego autora Roberta Schenkkana. Melissa Leo wcieli się w pierwszą damę. Poza nią do obsady dołączył niedawno Anthony Mackie, który zagra doktora Martina Luthera Kinga Juniora. Frank Langella wystąpi jako mentor Lyndona B. Johnsona - senator Richard Russell.

Reżyserią zajmie się Jay Roach ("Wyborcze jaja", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców"), a produkcją - Steven Spielberg.

Premiera "All the Way" zapowiedziana została na 2016 rok.

Na dużym ekranie Cranstona mogliśmy oglądać w 2014 roku w "Godzilli".

d2qu6m2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qu6m2