Trwa ładowanie...
niezgodna
24-03-2014 02:33

Amerykanie są z "Niezgodną"

Share
Amerykanie są z "Niezgodną"
d4hgibo

Obraz "Niezgodna" zadebiutował na najwyższej pozycji amerykańskiego box office'u.

Film Neila Burgera stanowi adaptację popularnej powieści Veroniki Roth. Główną bohaterką jest szesnastoletnia Tris Prior (Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. Dziewczyna nie pasuje do żadnej z grup, przez co grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Tris to jednak twarda nastolatka, która łatwo się nie poddaje. W obsadzie znaleźli się również Theo James, Zoë Kravitz, Miles Teller, Tony Goldwyn, Ashley Judd i Kate Winslet. Dzieło zarobiło 56 milionów dolarów.

Oczko niżej z ponad 16 milionami na koncie znalazł się obraz "Muppety: Poza prawem". Tym razem Kermit, Piggy i spółka podróżują po Europie. W czasie wyprawy zostają wplątani w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantine - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita. Za reżyserię sequela odpowiada James Bobin. Występują Tina Fey, Ty Burrell i Ricky Gervais. Głosów użyczają Steve Whitmire, Eric Jacobson oraz Dave Goelz.

d4hgibo

Ostatnia nowość top 10 zestawienia to "God's Not Dead" Harolda Cronka. Opowieść o studencie, którego wiara zostaje zachwiana przez profesora filozofii, który nie wierzy w istnienia Boga. W rolach głównych występują Willie Robertson, Shane Harper, Kevin Sorbo i David A.R. White. Blisko 9 milionów dolarów zysku zagwarantowało filmowi 5. lokatę.

  1. "Niezgodna" 56 milionów dolarów
  2. "Muppety: Poza prawem" 16,5 miliona dolarów
  3. "Pan Peabody i Sherman" 11,7 miliona dolarów
  4. "300: Początek imperium" 8,7 miliona dolarów
  5. "God's Not Dead" 8,6 miliona dolarów
  6. "Need for Speed" 7,8 miliona dolarów
  7. "The Grand Budapest Hotel" 6,8 miliona dolarów
  8. "Non-Stop" 6,3 milionów dolarów
  9. "LEGO: Przygoda" 4,1 miliona dolarów
  10. "Single Moms Club" 3,1 milionów dolarów
d4hgibo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hgibo
d4hgibo