Trwa ładowanie...

Ana de Armas jako Marilyn Monroe w "Blondynce"? Jest faworytką do głównej roli

Ana de Armas jest najpoważniejszą kandydatką do zagrania Marilyn Monroe w produkcji Netflixa pt. “Blondynka”. Andrew Dominik, reżyser filmu, przyznał, że najbardziej widzi w tej roli właśnie Kubankę.

Ana de Armas jako Marilyn Monroe w "Blondynce"? Jest faworytką do głównej roliŹródło: East News, fot: Borja B Hojas
dnli8b8
dnli8b8

Ana de Armas jako Marilyn Monroe w "Blondynce"?

Prace nad filmem “Blondynka” trwają od kilku lat. Wyboru aktorki do roli Marilyn Monroe jeszcze nie było. Najczęściej wymieniano nazwiska Naomi Watts i Jessiki Chastain. Tymczasem reżyser Andrew Dominik jako faworytkę do tej roli wskazał Anę de Armas.

30-letnia kubańska aktorka znana jest z “Blade Runnera 2049” - za rolę w tym filmie była nominowana do nagrody filmowej Saturn. W 2019 roku zobaczymy ją w filmach "Yesterday" i "3 sekundy".

Ana de Armas nie podpisała jeszcze umowy na grę w “Blondynce”.

“Blondynka”: Film o Marilyn Monroe

“Blondynka” to film biograficzny o Marilyn Monroe, ikonie popkultury lat 50. i 60. XX wieku. Scenariusz oparty jest na książce autorstwa Joyce Carol Oates, za którą pisarka była nominowana do nagrody Pulitzera i National Book Award.

dnli8b8

Reżyserem jest Andrew Dominik, autor takich produkcji jak "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" i "Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda". Producentem jest Netflix.

Data premiery “Blondynki” jest nieznana.

Dieta Marylin Monroe – co jadła i jak ćwiczyła seksbomba?

dnli8b8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnli8b8