Trwa ładowanie...
anatomia zła
06-08-2015 14:21

''Anatomia zła'': Zobacz plakat nowego filmu Jacka Bromskiego

''Anatomia zła'': Zobacz plakat nowego filmu Jacka BromskiegoŹródło: Kino Świat
d1uj83j
d1uj83j

Gwiazda „Jesteś Bogiem” Marcin Kowalczyk powraca na ekrany w doborowym towarzystwie aktorów. Thriller "Anatomia zła" Jacka Bromskiego, dla którego inspiracją były najgłośniejsze sprawy kryminalne ostatnich lat, zostanie pokazany jutro w ramach 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” (Krzysztof Stroiński)
zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Piotr Głowacki)
, który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka (Marcin Kowalczyk), wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, „Lulek” wmawia eks-żołnierzowi, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji „Lulka”. Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się
śmiertelne odliczanie.

Kino Świat

Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego thriller „Anatomia zła” trafi do szerokiej dystrybucji 18 września, a jego uroczysta premiera odbędzie się 7 sierpnia w ramach 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W przeddzień wydarzenia dystrybutor Kino Świat zaprezentował oficjalny plakat filmu.

d1uj83j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uj83j