Trwa ładowanie...
d2wjunf

Ansel Elgort zagra w remake'u "West Side Story"

To już pewne – powstanie remake "West Side Story" w reżyserii Stevena Spielberga. W rolę Tony'ego wcieli się Ansel Elgort!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ansel Elgort zagra w remake'u "West Side Story"
Ansel Elgort zagra w remake'u "West Side Story" (SPL/East News)
d2wjunf

Niedawno było głośno o tym, że Steven Spielberg przygotowuje się do nakręcenia piątej części przygód Indiany Jonesa. Okazuje się jednak, że zanim powstanie kolejny film z Harrisonem Fordem, *Spielberg rozpocznie inny projekt – remake słynnego musicalu "West Side Story". *

Ansel Elgort jako Tony w nowym "West Side Story"

W najnowszej wersji "West Side Story" jako Tony ma pojawić się Ansel Elgort. Aktor znany jest ze swojej roli w filmie "Gwiazd naszych wina", a ostatnio można było go zobaczyć również w filmie "Baby Driver" czy "Jesienni zabójcy". Elgort zdaje się być idealnym kandydatem do roli w musicalowym filmie. Jako dziecko uczył się baletu, a już w dzieciństwie wystąpił w spektaklu "Dziadek do orzechów" czy "Jezioro Łabędzie". Elgort zajmuje się również tworzeniem muzyki elektronicznej pod nazwą Ansolo, a w 2014 wydał swoje pierwsze nagranie.

d2wjunf

"West Side Story" będzie miało kolejną odsłonę

"West Side Story" to słynny musical z 1957 roku, oparty na motywach "Romea i Julii" Williama Shakespeare'a. Tekst doczekał się kilku wersji – scenicznej oraz filmowej. Akcja "West Side Story" rozgrywa się w latach 50 XX wieku na ulicach Nowego Jorku. Imigrantka Maria i Amerykanin Tony zakochują się w sobie, podczas gdy w mieście walczą między sobie dwa nowojorskie gangi – Jetsi i Sharks. Niestety, gdy zazdrosny brat Marii – Bernardo dowiaduje się, że dziewczyna spotyka się z człowiekiem z wrogiego obozu postanawia się zemścić i rozdzielić kochanków.

Zgodnie z potwierdzonymi informacjami nową wersją "West Side Story" zajmie się Tony Kushner, autor wielu scenariuszy do wcześniejszych filmów Spielberga.

Zdjęcia do nowej wersji "West Side Story" ruszą prawdopodobnie latem 2019 roku.

d2wjunf

Podziel się opinią

Share

d2wjunf

d2wjunf