Trwa ładowanie...
Ant-Man

''Ant-Man'': Z ''Grawitacji'' do ''Ant-Mana''

Share
''Ant-Man'': Z ''Grawitacji'' do ''Ant-Mana''
Źródło: OSA
dj670ez

*Steven Price napisze muzykę do filmu "Ant-Man".*

Kompozytor, który właśnie otrzymał nagrodę BAFTA za ścieżkę dźwiękową do "Grawitacji", nie może narzekać na brak propozycji.

- Gratulacje dla Steve'a Price'a za tę nagrodę - napisał na Twitterze Edgar Wright, reżyser "Ant-Mana". - Chyba powinienem już poinformować wszystkich, że Steve napisze muzykę do naszej adaptacji komiksu o Człowieku-Mrówce.

dj670ez

Przypomnijmy, że w tytułowej roli wystąpi aż dwóch aktorów - Michael Douglas i Paul Rudd. W komiksach Marvela Ant-Manem był pierwotnie doktor Henry Pym, naukowiec, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów. Dzięki niej Henry może zmniejszyć się do wielkości mrówki. Później jego miejsce zajął Scott Lang, złodziej, który kradnie kostium Ant-Mana, aby pomóc umierającej córce. W filmie kinowym pojawią się obaj bohaterowie. Douglas zagra Henry'ego Pyma, a Rudd - Scotta Langa. Faworytką do głównej roli żeńskiej jest Evangeline Lilly.

Muzykę Stevena Price'a słyszeliśmy nie tylko w "Grawitacji", ale i w filmach "Atak na dzielnicę" i "The World's End". Niebawem na ekrany kin trafi dramat wojenny "Fury" ze ścieżką dźwiękową skomponowaną przez artystę.

dj670ez

Podziel się opinią

Share
dj670ez
dj670ez