Trwa ładowanie...

Antonio Banderas pogrążony w żałobie po śmierci matki. "Dziękuję za wsparcie i przesyłam uściski od rodziny"

Antonio Banderas poinformował na Twitterze, że w sobotę rano odeszła na zawsze Ana Bandera Gallego. W ostatnim pożegnaniu 84-letniej matki gwiazdorowi towarzyszyła córka, partnerka i brat.

Antonio Banderas pogrążony w żałobie po śmierci matki. "Dziękuję za wsparcie i przesyłam uściski od rodziny"Źródło: East News
d2ap09a
d2ap09a

Śmierć matki aktora nastąpiła 4 listopada o 6 rano. Banderas podziękował w mediach społecznościowych za wsparcie ze strony fanów i przekazał uściski od całej swojej rodziny. "Niech Bóg zachowa ją w miejscu, na które zasługuje" – zakończył emocjonalny wpis na Twitterze.

Ana Bandera Gallego była nauczycielką i matką dwóch synów: José Domíngueza, znanego pod scenicznym imieniem i nazwiskiem Antonio Banderas, i Francisco Javiera. Przyczyna śmierci 84-latki nie została podana do wiadomości publicznej.

Banderas pojawił się na pogrzebie w Maladze ze swoją córką Stellą del Carmen Banderas. Przed ceremonią u boku aktora widziano jego partnerkę, Nicole Kimpel oraz młodszego brata. Banderas ubrany w czarny garnitur i ciemne okulary przykuł uwagę całkowicie ogoloną głową. Nowy image jest pozostałością po pracy na planie serialu National Geographic "Geniusz", w którym 57-latek wcielił się w Pablo Picasso.

Oprócz tego Banderas angażował się ostatnio w kręcenie rosyjskiego filmu akcji "Za granyu", dramatu "Life Itself" i serialu "Havana Quartet". Trwają również prace nad biograficznym obrazem "Lamborghini", w którym Hiszpan wcieli się w legendarnego konstruktora i założyciela włoskiej marki Automobili Lamborghini.

#dziejesiewkulturze: Antonio Banderas dostrzega pozytywy zawału. Widmo śmierci zupełnie go odmieniło

d2ap09a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ap09a