Trwa ładowanie...
de3uw9a
Aktualności

''Assassin's Credd'': obejrzyj nowy zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun długo oczekiwanej ekranizacji na motywach serii gier komputerowych ''Assassin's Creed''. Film z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych zadebiutuje w Polsce na początku przyszłego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Assassin's Creed
Assassin's Creed (Materiały prasowe)
de3uw9a

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

W obsadzie znaleźli się również Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael K. Williams, Jeremy Irons i Brendan Gleeson. W fotelu reżysera zasiadł Justin Kurzel, który współpracował z Michaelem Fassbenderem na planie zeszłorocznego "Makbeta".

de3uw9a

Seria gier ''Assassin's Creed'' zadebiutowała w 2007 roku. Cykl składa się z dziewięciu głównych części na PC i konsole stacjonarne, a oprócz tego powstało kilkanaście mniejszych produkcji na różne platformy. Szacuje się, że gry z tej serii sprzedały się w około 100 milionach egzemplarzy, stając się najpopularniejszą marką w dorobku firmy Ubisoft.

''Assassin's Creed'' trafi do polskich kin 6 stycznia 2017 roku.

Assassin's Creed Materiały prasowe
Assassin's Creed
de3uw9a

Podziel się opinią

Share

de3uw9a

de3uw9a