Trwa ładowanie...

''Assassin's Credd'': obejrzyj nowy zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun długo oczekiwanej ekranizacji na motywach serii gier komputerowych ''Assassin's Creed''. Film z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych zadebiutuje w Polsce na początku przyszłego roku.

Share
''Assassin's Credd'': obejrzyj nowy zwiastun
Źródło: Materiały prasowe
d1nc6d2

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender)
może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

W obsadzie znaleźli się również Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael K. Williams, Jeremy Irons i Brendan Gleeson. W fotelu reżysera zasiadł Justin Kurzel, który współpracował z Michaelem Fassbenderem na planie zeszłorocznego "Makbeta".

d1nc6d2

Seria gier ''Assassin's Creed'' zadebiutowała w 2007 roku. Cykl składa się z dziewięciu głównych części na PC i konsole stacjonarne, a oprócz tego powstało kilkanaście mniejszych produkcji na różne platformy. Szacuje się, że gry z tej serii sprzedały się w około 100 milionach egzemplarzy, stając się najpopularniejszą marką w dorobku firmy Ubisoft.

''Assassin's Creed'' trafi do polskich kin 6 stycznia 2017 roku.

Assassin's Creed Materiały prasowe
Assassin's Creed Źródło: Materiały prasowe
d1nc6d2

Podziel się opinią

Share
d1nc6d2
d1nc6d2