Trwa ładowanie...

''Avengers 3D'': Nowe zdjęcia i materiał zakulisowy [wideo]

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami.

Share
''Avengers 3D'': Nowe zdjęcia i materiał zakulisowy [wideo]Źródło: Marvel Productions
dneyjbb

Im bliżej premiery " *Avengers 3D ", tym więcej materiałów promocyjnych związanych znaleźć można w sieci. Po serii zdjęć prezentujących stojących i patrzących poza kadr aktorów, przyszedł czas na nieco atrakcyjniejsze fotografie z planu. I krótki materiał zakulisowy.*

Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Pojawienie się w jednym filmie tylu wspaniałych postaci Marvela wzbudziło wśród publiczności nastrój wielkiego oczekiwania. Kilku z bohaterów doczekało się już wcześniej własnych filmów, a każdy z nich był zapowiedzią „The Avengers”. Były to " Iron Man ", " Thor ", " Kapitan Ameryka " oraz " Hulk ". W 2012 roku na ekranie zobaczymy plejadę aktorskich gwiazd, będą to m.in. Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo czy Chris Evans. Budżet filmu wynosi 220 mln dolarów.

Poniżej prezentujemy zakulisowe wideo i nowe zdjęcia:

Polska premiera już 11 maja.

dneyjbb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dneyjbb
dneyjbb