Trwa ładowanie...
zwiastun

''Avengers 3D'': Zobacz spot zapowiadający wersję IMAX [wideo]

Share
''Avengers 3D'': Zobacz spot zapowiadający wersję IMAX [wideo]
Źródło: UIP
d1zr6q8

W amerykańskiej telewizji, a tym samym w internecie, można zobaczyć kolejny spot zapowiadający premierę filmu "<a href="http://film.wp.pl/avengers-3d-6029513724424833c">Avengers 3D</a>". Prezentowany klip zachęca do seansów w kinach IMAX.

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Pojawienie się w jednym filmie tylu wspaniałych postaci Marvela wzbudziło wśród publiczności nastrój wielkiego oczekiwania. Kilku z bohaterów doczekało się już wcześniej własnych filmów, a każdy z nich był zapowiedzią „The Avengers”. Były to „Iron Man”, „Thor”, „Kapitan Ameryka” oraz „Hulk”. W 2012 roku na ekranie zobaczymy plejadę aktorskich gwiazd, będą to m.in. Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo czy Chris Evans. Budżet filmu wynosi 220 mln dolarów.

Polska premiera już 11 maja.

d1zr6q8

Podziel się opinią

Share
d1zr6q8
d1zr6q8