Trwa ładowanie...
joss whedon
23-07-2013 07:03

''Avengers: Age of Ultron'': Sequel "Avengers" bez Ant-mana

''Avengers: Age of Ultron'': Sequel "Avengers" bez Ant-manaŹródło: 20 Century Fox
d22vjaw
d22vjaw

ReżyserJoss Whedonzapowiedział, że w superprodukcji "Avengers: Age of Ultron" na pewno nie pojawi się Ant-man.

Po ujawnieniu tytułu sequela fani podejrzewali, że zobaczą tam doktora Hanka Pyma, ponieważ pojawiał się w komiksie zatytułowanym "Age of Ultron". Twórca zasugerował jednak, by nie przywiązywać się do fabuły z pierwowzoru, ponieważ scenarzyści chcą skonstruować nową historię Ultrona.

- Stworzymy własną wersję Ultrona i nie będzie w niej Ant-mana - komentuje Joss Whedon w wywiadzie dla portalu Comic Book Movie. - Z komiksu bierzemy potrzebne nam wątki. Wiele z nich musi zostać zepchniętych na drugi plan.

Miłośnicy Marvela plotkują, że w filmie twórcą Ultrona może być sam Tony Stark, czyli Iron Man. Whedon jednak tego nie potwierdził. W wywiadzie zaznaczył, że "Avengers: Age of Ultron" będzie stworzony z jeszcze większym rozmachem, rozwinięty zostanie też wątek Hawkeye'a.
- To będzie globalna wersja "Avengers" - mówi Joss Whedon. - Wiele ze scen filmu zostanie rozegranych poza Ameryką, w różnych zakątkach świata. Dla mnie największą frajdą jest tym razem opisywanie wątków Hawkeye'a. Wcześniej został opętany przez złego chłopca i musiał kręcić się wokół niego przez większość filmu. To wspaniale, że teraz ma szansę na interakcję z innymi bohaterami.

Premiera produkcji "Avengers: Age of Ultron" jest zaplanowana na wiosnę 2015 roku. Pół roku później w kinach pojawi się obraz "Ant-man".

d22vjaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22vjaw