ycipk-3nhd57

Bartłomiej Misiewicz odpowiada Patrykowi Vedze. Mocne słowa

Patryk Vega wie, jak promować nowy film "Polityka". Zamieszanie wokół produkcji nie cichnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz odpowiada Patrykowi Vedze
Bartłomiej Misiewicz odpowiada Patrykowi Vedze (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
ycipk-3nhd57

Patryk Vega był gościem w programie Bogdana Rymanowskiego w Polsat New. Reżyser powiedział, że ma zegarek, który jest "wart dwa razy więcej niż pozew Misiewicza". Na te słowa zareagował na Twitterze sam zainteresowany.

- Ponoć pan Krzemieniecki vel Vega nadal uważa, że może naruszać godność człowieka, bo jest bogatym "artystą”. W takim razie dodatkowo będzie musiał zmierzyć się ze sprawą karną, w której zażądam wypłaty przez niego maksymalnej kwoty nawiązki zgodnie z Kodeksem Karnym - napisał Bartłomiej Misiewicz.

ZOBACZ: Patryk Vega do Misiewicza. "Misiu, mam wiadomość"

ycipk-3nhd57

Przypomnijmy, 12 lipca adwokat Zbigniew Krüger złożył w imieniu Bartłomieja Misiewicza pozew o naruszenie dóbr osobistych. Domaga się on usunięcia z filmu (który jeszcze nie został ukończony) scen zażywania narkotyków, brania łapówek, strzelania z czołgu oraz romansu z postacią wzorowaną na Antonim Macierewiczu. W rolę Bartłomieja Misiewicza wciela się Antoni Królikowski.

- Żądana kwota zadośćuczynienia to 1 milion złotych – potwierdził Krüger w oświadczeniu dla redakcji WP Film. - Potwierdzam, że żądamy także wycięcia scen, które w sposób najbardziej rażący naruszają dobra osobiste pana Misiewicza: sceny zażywania narkotyków, brania łapówek czy romansu z postacią wzorowaną na Antonim Macierewiczu.

ycipk-3nhd57

Krüger dodał, że na czas trwania procesu złożono wniosek o zabezpieczenie powództwa poprzez zakaz rozpowszechniania filmu.

ycipk-3nhd57
ycipk-3nhd57
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3nhd57