Trwa ładowanie...

''Battleship: Bitwa o Ziemię": Zwiastun na Super Bowl [wideo]

''Battleship: Bitwa o Ziemię": Zwiastun na Super Bowl [wideo]Źródło: UIP
d1ae530
d1ae530

Podczas Super Bowl, finału rozgrywek futbolu amerykańskiego, wyemitowano kilka specjalnie przygotowanych zwiastunów nadchodzących superprodukcji. Jednym z nich był trailer filmu "Battleship: Bitwa o Ziemię".

Z budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction opowiadać będzie historię międzynarodowej floty, która zostaje wplątana w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazała się być nieunikniona.

Inspiracji do filmu dostarczyła wojenna gra planszowa stworzona przez firmę Hasbro. Opracowana w roku 1967 przez Miltona Bradleya, popularna gra znana jest w Polsce jako "Statki". Zadaniem graczy jest zidentyfikowane położenia okrętów wojennych przeciwnika, umieszczonych na planszach w formie siatki. Odgadnięcie współrzędnych całego statku równoznaczne jest z jego zatopieniem. Jednak czy Ziemianom łatwo będzie zlokalizować i zlikwidować całą flotę najeźdźcy z kosmosu?

Poniżej prezentujemy zwiastun przygotowany na Super Bowl:

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 20 kwietnia.

d1ae530
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ae530