Trwa ładowanie...

''Bella i Sebastian 2'': Historia niezwykłej przyjaźni. Kontynuacja bestsellerowej ekranizacji dla młodzieży w kinach od 25 grudnia

Share
''Bella i Sebastian 2'': Historia niezwykłej przyjaźni. Kontynuacja bestsellerowej ekranizacji dla młodzieży w kinach od 25 grudnia
Źródło: mat. promocyjne
d3d1qpk

W piątek 25 grudnia do kin wchodzi „Bella i Sebastian 2”. Kontynuacja świetnie przyjętej francuskiej ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży to świetna propozycja na świąteczne, familijne kino. Tylko w Polsce poprzednią część filmu o pieskiej przyjaźni obejrzało ćwierć miliona widzów w Polsce. Czy sequel powtórzy sukces oryginału?

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

Reżyser Christian Duguay pozostał wierny pierwszej części. Dużo uwagi poświęcił psim aktorom.

d3d1qpk

- W nagraniach udział wzięło kilka pirenejskich psów górskich. Zachowały one naturalny instynkt oraz wrodzoną powolność. Do gry opiekunowie motywowali je kawałkami mięsa. Bear, najmniejszy, ale z łagodnym pyskiem, jest psem idealnym do bliskiej pracy kamery – wspomina reżyser.

Ekipa nadzorowała małą menażerię obejmującą wilki, dziki, łanie i lisy, ale również niedźwiedzia i ptaki drapieżne. Twórcy podkreślają, że wkład zwierząt w postanie filmu był nieoceniony, a niektóre ze zwierząt zachowywały się jak prawdziwi aktorzy.

Film w polskich kinach od 25 grudnia.

d3d1qpk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d1qpk
d3d1qpk