Trwa ładowanie...

Ben Affleck spotkał się z synem i byłą żoną. Może liczyć na jej wsparcie

Aktor rozwiódł się z Jennifer Garner po trzech latach separacji, jednak nadal utrzymuje z nią dobre stosunki. Choć nie mogą ze sobą żyć, chcą wspólnie wychowywać trójkę swoich dzieci.

Ben Affleck spotkał się z synem i byłą żoną. Może liczyć na jej wsparcieŹródło: East News
d1qp9w7
d1qp9w7

W sieci pojawiły się zdjęcia Bena Afflecka, który zabrał byłą żonę i najmłodszego syna na lody. Rodzice starają się, by 6-letni Samuel miał szczęśliwe dzieciństwo, choć prywatne problemy ojca mogą jeszcze pokrzyżować ich plany.

46-letni Affleck wyznał niedawno, że przebywał na 40-dniowym odwyku, że jest alkoholikiem, ale walczy z całych sił, bo zależy mu na bliskich. Aktor jest wspierany przez Garner, z którą rozwiódł się w tym roku po 13 latach małżeństwa.

Para pozostaje w przyjacielskich stosunkach, bo najważniejsze jest dla nich dobro ich trójki dzieci – 13-letniej Violet Anne, 9-letniej Seraphina Rose Elizabeth oraz 6-letniego Samuela.

d1qp9w7

Prawa do opieki nad dziećmi są rozdzielone między rodziców. Choć mieszkają z matką, Affleck ma wpływ na bezpośrednio dotyczące ich decyzje – takie jak edukacja czy sposób spędzania wolnego czasu.

O problemach Afflecka z alkoholem mówiło się już w latach 90. W 1998 r. aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym oznajmił, że alkohol jest dla niego niebezpieczny. Dwie dekady później, w trakcie kręcenia "Ligi Sprawiedliwości", część ekipy skarżyła się na zachowanie filmowego Batmana, który przechodził wtedy kryzys i bardzo przytył. Podobno do tego stopnia, że ledwo mieścił się w swój kostium.

Mimo prywatnych problemów aktor nie zamierza sobie robić dłuższego urlopu i już zapowiedziano siedem filmów z jego udziałem. Oprócz tego Affleck będzie się nadal realizował jako producent i reżyser.

d1qp9w7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qp9w7