Trwa ładowanie...
d5365hg

Brenton Thwaites następcą Jeffa Bridgesa

Share
Brenton Thwaites następcą Jeffa Bridgesa
d5365hg

Brenton Thwaites wystąpi u boku Jeffa Bridgesa w filmie "The Giver".

Obraz będzie adaptacją powieści science fiction autorstwa Lois Lowry znanej w Polsce pod tytułem "Dawca". Bohaterem książki jest 12-letni Jonasz, który żyje w świecie, gdzie wszystko jest doskonałe - nie ma bólu, przemocy ani cierpienia, nie trzeba podejmować decyzji ani dokonywać wyborów. Nie ma też barw, muzyki ani uczuć. Obowiązuje tu ścisły regulamin, którego nikt nie waży się łamać. Każdy zna przypisaną mu rolę w społeczeństwie i wykonuje ją perfekcyjnie. Istnieje tylko jedna osoba - tak zwany Dawca, który pamięta przeszłość, ból i radość. Jonasz ma zostać jego następcą, co burzy ład i porządek jego świata.

Dawcę zagra Jeff Bridges. W Jonasza wcieli się Brenton Thwaites. Aktorowi udało się pokonać Nicka Robinsona, Tye'a Sheridana, Kodiego Smita-McPhee'a, Dylana Minnette'a, Milesa Heizera i Dylana Sprayberry'ego.

Autorem scenariusza jest Vadim Perelman ("Życie przed oczami"), a za kamerą stanie Philip Noyce. Zdjęcia rozpoczną się na jesieni i będą realizowane w RPA. Za produkcję odpowiadają Bridges, Nicky Silver oraz Harvey Weinstein, Dylan Sellers i Julie Rapaport.

Thwaites ostatnio zagrał księcia w bajce "Maleficent" z Angeliną Jolie w roli tytułowej.

d5365hg

Podziel się opinią

Share
d5365hg
d5365hg